Opis
Crown XTI 2002 to seria wzmacniaczy XTi wprowadzona na rynek w miejsce sprawdzonej serii CE.
Wzmacniacze serii XTi przeznaczone są do przenośnych systemów nagłośnieniowych, charakteryzują sie najwyższą jakością wykonania i niezawodnością. Wyposażone w cyfrowy procesor DSP z gotowymi nastawami dla głośników JBL, zwrotnice częstotliwościową, korektor graficzny, limiter i linie opóźniającą. Zmiana parametrów wzmacniaczy odbywa sie z komputera PC przy pomocy oprogramowania HiQNet, komunikacja miedzy komputerem a wzmacniaczem poprzez port USB. Do zmiany ustawień można także wykorzystać wbudowany duży i czytelny podświetlany wyświetlacz LCD. Wzmacniacz posiada nowoczesny lekki zasilacz charakteryzujący sie bardzo wysoką mocą. Wysokość wszystkich modeli 2U, panel przedni zaprojektowany tak, aby utożsamiał się z całą rodziną wzmacniaczy Crown.
Specyfikacja:
- limiter Peak Plus z kontrolą ataku, powrotu i progu
- syntezator subharmonicznych
- 3 tryby pracy wentylatorów
- podgląd temperatury układów
- zintegrowane, odlewane z aluminium rączki do przenoszenia
- oprogramowanie HiQnet Band Manager oraz System Architect
- 50 presetów
- moc stereo 2×1600 W 2, 2×1200 W 4, 2×650 W 8, mono 3200W 4, mono 2400W 8
- pasmo przenoszenia: 20 Hz20 kHz (+0/-1 dB),
- SNR 100 dBA,
- przesłuchy między kanałowe:>70 dB,
- impedancja nominalna wejściowa: 20 k symetrycznie, 10 k niesymetrycznie.







